News

Mon 1 Oct 2018

TransLogistica 2018 Bucuresti

Navštívili sme výstavu TransLogistica 2018  
Mon 24 Sep 2018

InnoTrans 2018

Zúčastnili sme sa výstavy InnoTrans 2018, ktorá sa uskutočnila v dňoch 18. až 21....
Thu 13 Sep 2018

Milionár z Popradu porazil čínskeho giganta, kúpil nemeckú vagónku

Slovenský železničný magnát, spolumajiteľ popradskej Tatravagónky, odkúpil dôležitú...
Thu 16 Aug 2018

InnoTrans 2018

Pripravujeme pre vás expozíciu na výstave InnoTrans 2018.
Tue 17 Jul 2018

Vlaky z Vrútok sa už tak kaziť nebudú

Do strojárskych firiem donesieme ďalšie zákazky, vysvetľuje expanziu predseda...
Tue 26 Jun 2018

Czech Raildays 2018

Navštívili sme výstavu Czech Raildays 2018, ktorá sa každoročne koná v Ostrave, v...
Fri 4 May 2018

TransRussia / TransLogistica 2018

Zúčastnili sme sa výstavy TransRussia / TransLogistica 2018, ktorá sa uskutočnila v...
Wed 21 Feb 2018

TransRussia / TransLogistica 2018

Pripravujeme pre vás expozíciu na výstave TransRussia / TransLogistica 2018.
Tue 17 Oct 2017

TransLogistica 2017 Bucuresti

TransLogistica je najdôležitejšia logistická a dopravná výstava nielen v Rumunsku, ale...
Fri 13 Oct 2017

Napísali o nás

Rok 2017 je v znamení technologických inovácií, hovorí v rozhovore pre Hospodárske...
Tue 3 Oct 2017

TRAKO 2017

Navštívili sme výstavu TRAKO 2017!
Mon 15 May 2017

Transport Logistics 2017

Naša spoločnosť sa zúčastnila najväčšieho svetového veľtrhu pre logistiku a mobilitu...
Thu 27 Apr 2017

TransRussia/TransLogistica 2017

Naša spoločnosť sa zúčastnila medzinárodnej výstavy TransRussia/TransLogistica 2017,...
Mon 5 Dec 2016

Budamar Logistics podporuje tých, ktorí to najviac potrebujú.

Malí bojovníci idú na Cirque du Soleil
Mon 24 Oct 2016

Peter Malec: Na Balkáne chceme získať významnú pozíciu

Peter Malec, predseda Predstavenstva jedného z najvýznamnejších hráčov na trhu s...