Zúčastnili sme sa mníchovskej Transport Logistic 2023

Minulý týždeň sme sa ako BUDAMAR GROUP zúčastnili na najväčšej medzinárodnej výstave pre logistiku, mobilitu, IT a riadenie dodávateľského reťazca, mníchovskej Transport Logistic 2023, ktorá sa naživo konala prvýkrát po štvorročnej prestávke zapríčinenej pandémiou koronavírusu. Zúčastnilo sa jej tentokrát cez 75 tisíc návštevníkov z viac než 120 krajín sveta.

Ako ste sa mohli dočítať v našom poslednom článku, na výstave sme tento rok predstavili nový dizajn nášho Vectronu, ktorý nesie myšlienku ochrany prírody. „Mníchov vnímame ako ideálny priestor na vedenie odbornej diskusie a vzájomné inšpirovanie sa.“ povedal ešte pred konaním Transport Logistic 2023 pre Dopravní noviny Ing. Ľubomír Loy, člen predstavenstva BUDAMAR LOGISTICS.

Pre našich obchodných partnerov sme si okrem tradičného občerstvenia pripravili aj netradičné miešané drinky od prvotriednych barmanov z bratislavského Mirror Bar-u, či program v podobe živej ľudovej hudby.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa na našom stánku počas výstavy zastavili. Na najbližšom Transport Logistic sa v Mníchove uvidíme v júni 2025!