Spolupráca so Štúdiom L+S pokračuje aj v roku 2022

Ani v roku 2022 nás neopustila potreba pomáhať pandémiou najzasiahnutejším sektorom. Spoločnosť BUDAMAR LOGISTICS, a.s. sa tak už po tretíkrát stala generálnym reklamným partnerom Štúdia L+S.

Najmä po smutných udalostiach, ktoré divadlo zasiahli v priebehu minulého roka sme cítili, že je našou povinnosťou, nenechať ich v tom samých. "Humorista, herec, spisovateľ a režisér Milan Lasica bol vedúcou umeleckou osobnosťou divadla. Zásadne sa podieľal na dramaturgii repertoáru, v mnohých inscenáciách účinkoval ako herec a bol tiež autorom niekoľkých textov. Jeho jedinečný humor, prejav a prístup k charakteru postáv či téme roky obdivovali diváci niekoľkých generácií." Jeho absencia je pre divadlo veľkou skúškou.

Spoluprácu medzi Štúdiom L+S a spoločnosťou BUDAMAR LOGISTICS, a.s. odštartovala v roku 2020 premiéra inscenácie Zajačik, z pera brilantnej slovenskej autorky a režisérky Evy Borušovičovej. Veríme, že sa nám v najbližšej sezóne opäť podarí spoločne vymyslieť niečo, vďaka čomu si diváci nájdu cestu do divadla.