Najväčší v biznise 2020

Naša spoločnosť BUDAMAR LOGISTICS, a.s. sa umiestnila na 2. mieste v ročenke NAJVÄČŠÍ V BIZNISE- PREPRAVA A LOGISTIKA, ktorá bola vložená do denníka Sme v utorok 15. decembra 2020. Teší nás aj možnosť byť na zadnej titulnej strane.
 
Spoločnosti poskytli rozsiahle informácie, výsledkom je veľký prehľad o slovenskom podnikaní. Viac ako 500 oslovených firiem a inštitúcií vyplnilo dotazníky pre ročenku Najväčší v biznise, ktorá bude vložená do denníka Sme v utorok 15. decembra.
 
Ročenku Najväčší v biznise vydáva denník SME v spolupráci s anglickými novinami The Slovak Spectator a spoločnosťou Finstat. Nový slovensko-anglický titul obsahuje hodnotenie najväčších firiem a inštitúcií v 50 kategóriách. Nadväzuje na tradíciu ročenky Book of Lists, ktorú The Slovak Spectator vydáva od roku 1999. V každom z 50 rebríčkov zistíte kontaktné údaje na najväčších hráčov, čomu sa na trhu venujú, z akej krajiny pochádza ich materská spoločnosť, kto je ich vrcholový predstaviteľ, koľko majú zamestnancov, aké dosiahli tržby a iné podrobnosti. Všetky dôležité informácie na jednom mieste tak umožnia jednoduché porovnanie tých najväčších subjektov na Slovensku.